wtorek, czerwca 06, 2023

Toscana

Zapytałem ChatGPT czy AI jest kreatywna.
Generalnie nie jest. Uff.

piątek, czerwca 02, 2023

BRLN

Na granicy (PL|DE)- światła zapalone były tylko po polskiej stronie i wskoczyło 5G.
Co za uczucie :).

poniedziałek, maja 15, 2023

#SARP

Lokalny glamping.
Czyli luksus w polskim wydaniu.

piątek, maja 05, 2023

bananowiec

Tak użyźniamy warzywnik.
Zbiory bananów przewidujemy w sierpniu.

wtorek, kwietnia 25, 2023

smile

Za granicą ludzie wyglądają podobnie,
ale wydają się być szczęśliwsi.

czwartek, kwietnia 13, 2023

rutyna

W zeszłym roku wisiało "4".
Czyli jest progres.

sobota, kwietnia 01, 2023

toniesztuka

"Sztuka to najwyższa forma nadzei." Gerhard Richter
AI - odbiera nadzieję twórcom.

poniedziałek, marca 27, 2023

Spacerniak

Jak będzie słońce to tu mogę zjeść lunch.
Gdzieś indziej pewnie też i jak pada.

piątek, lutego 17, 2023

MoonDog

"Kreatywność bez wysiłku" - to nowe hasło reklamujące aparaty Canona.
Jest tak głupie, że nawet AI by tego nie wymyśliła.

sobota, lutego 11, 2023

4 x 12minut

Johnny ma prawie taki wzrost jak Jordan i nosi Air Jordany.
Zawsze chciałem grać jak Michael 23 :)

środa, lutego 08, 2023

kisza

Czasem jak patrzę na swoje porażki.
To zaczynam współczuć innym, bo ich są dużo większe.
Czasem nawet w ogóle ich nie widzą.

poniedziałek, stycznia 30, 2023

jeDen

Żyjemy w czasach twórców bez odbiorców.
Pisarzy jest więcej niż czytelników.
A powierzchownym "specjalistą" jest każdy, w każdej dziedzinie związanej z szeroko pojętą kulturą.

czwartek, stycznia 19, 2023

Barsztat

Gdy spotykam się z Basią włącza mi się tryb Radio.
Bardzo dużo gadam, niekoniecznie z sensem.

poniedziałek, stycznia 02, 2023

rownaTrasa

Życzę wszystkim, żeby inflacja i raty kredytów
leciały w dół jak Bitcoin w 2022. Hej!

wtorek, grudnia 27, 2022

taffla

Po urodzinach to zazwyczaj
taki nastrój.

piątek, grudnia 16, 2022

1w_roku

Do połowy stycznia można zobaczyć fotkę z północy.
i jeszcze jedną, której byłem współautorem.

wtorek, listopada 15, 2022

lajeczki

Lajki pod postami są miłe, sam się na to nabieram.
Niestety nie stanowią o jakości czy wartości.

wtorek, października 25, 2022

Job_search

Tak w ogóle to szukam pracy.
Najlepiej zdalnej :)

środa, października 19, 2022

finito

Widok z mojego okna na Islandii.
A tu niezaplanowana wizyta w Keflaviku.
Niewyraźna, jak ja w tamtym momencie.

wtorek, września 27, 2022

bez_powrotu

Utknąłem w Keflaviku na 3dni.
Nie polecam Wizzair'a.

piątek, września 23, 2022

bye_isl

Wszędzie dobrze, ale tam gdzie nas nie ma.
Żegnam się z Islandią.

środa, września 21, 2022

MnoSUN

Od ponad 3 miesięcy mam zaklejone okna, żeby jakoś przespać białe noce.
Teraz jest już ciemno.
Tu nastała jesień.

niedziela, września 18, 2022

stone

Tych banalnych landszaftów nastrzelałem z trylion.
Każdy prawie taki sam.

sobota, września 10, 2022

motywator

Fajnie było wyjść z Kolegą na klateczki.
To m.in. on zmotywował mnie do przyjazdu na Islandię.

czwartek, września 01, 2022

Jökulsárlón

"Jeśli nie podoba Ci się pogoda to poczekaj 5 minut."
To chyba najbardziej znany cytat na Islandii.

wtorek, sierpnia 30, 2022

noDron

Opisz Islandię 1 słowem.
- Zimno.

czwartek, sierpnia 25, 2022

cessna

Fajnie było polatać samolotem nad lodowcem.
Z powietrza robi ogromne wrażenie.

piątek, sierpnia 05, 2022

Bum

Wybuchł Fagradalsfjall.
Postaram się to zobaczyć, może w przyszłym tygodniu.

piątek, lipca 29, 2022

self_aj

Na pamiątkę selfie.
Że fotki niby nie ze stocka.

środa, lipca 27, 2022

stormur

Podobno burze na Islandii to rzadkość.
Ciekawiej byłoby zobaczyć zorzę polarną, w Polsce burze mamy lepsze.

piątek, lipca 22, 2022

Fjarðarárgljúfur

Średnia wieku turystów na Islandii to jakkieś 60+
W tym wieku wolałbym grzać kości gdzieś w Toskanii.

sobota, lipca 16, 2022

24:00

Taki zachód słońca o 23:30.
Wschód będzie o 3:30 - noc już staje się dłuższa.

wtorek, lipca 12, 2022

fiu_wiu

Z wiekiem inaczej patrzę na przyrodę.
Większy respekt i podziw = starość.

sobota, lipca 02, 2022

vatnajökull

Dwa tygodnie świeżego powietrza i już COVID.
W dodatku mój pierwszy w życiu.

środa, czerwca 22, 2022

toorystyka

Zimno na tej plaży.
Ale przynajmniej nie ma parawanów.

niedziela, czerwca 19, 2022

Mýrdalsjökull

Pierwszy lodowiec zobaczony.
Tu kręcili Star Wars'a :) Tak słyszałem.

wtorek, czerwca 14, 2022

Win_Vista

Doleciałem na Islandię.
Będzie teraz trochę banalnych pejzaży.

piątek, czerwca 03, 2022

dziecinstwo

Tu czasami przychodziłem pograć w kosza.
Niewiele się zmieniło po 30 latach.

wtorek, maja 31, 2022

lux_US

Za moich czasów luksusem było posiadanie 2 piłek do kosza.
Teraz nawet zamko-trampolina czy domek na drzewie to mało.

czwartek, maja 26, 2022

Berlin - Babel

Byliśmy w Berlinie na sesji.
Mit cudownego miasta upadł.
i to raczej nie kwestia mojego wieku.
To miasto traci tożsamość szybciej niż Londyn.

piątek, maja 20, 2022

The_End

Markety pustoszeją.
To nie wróży nieczego dobrego.

czwartek, maja 12, 2022

wiadomo

Teraz jest tu więcej ludzi niż przed pandemią.
Ale po 22:00 da się żyć :)

poniedziałek, maja 02, 2022

Lata_wiec

Gdyby nie dziecko - wielu rzeczy bym nie spróbował
Na przykład: latwców.

sobota, kwietnia 16, 2022

JajX

Kulinarnie- Wielkanoc zawsze była dla mnie lepsza od Bożego Narodzenia.
Nie ma to jak jajka, sałatka jarzynowa i swojska kiełbasa.

sobota, kwietnia 09, 2022

czte4y

Będąc coraz bliżej 40, przypominam sobie jak byłem dzieckiem i myślałem, że w tym wieku to się umiera.
Wg statystyk to początek drugiej połowy życia. Zapewne tej lepszej.