środa, kwietnia 26, 2006

Baseball

Foty maja może tydzień, zupełnie o nich zapomniałem, a sądzę, że to dość rzadki widok w Polsce [KUTNO].

|1/1000|f5.6|200mm|ISO 400|
Rozgrywki majorów/seniorów - Polska : Szwecja

|1/1600|f10|17mm|ISO 100|
Myślę, że Polska wygrała do 7 zmiany prowadzili 9:0

wtorek, kwietnia 25, 2006

Taniec

Przegląd Tańca Współczesnego.

|1sek|f13|75mm|ISO 400|
Zrobiłem też wyraźne foty, ale te są dynamiczne.

|1sek|f13|55mm|ISO 400|
Z założenia miały przypominać płomienie. Czerwonawe, uciążliwe światło i jaskrawo czerwone stroje.

poniedziałek, kwietnia 24, 2006

Far

Pewien bardzo filmowy dworzec, jeden z niewielu "nadziemnych" - jakie znam.

|RAW|17mm|ISO 200|
Jedna ze scen "Dnia w którym umrę" była kręcona tutaj fish-eyem.

|RAW|17mm|ISO 200|
Huta jest chyba największym zakładem przemysłowym tego miasta.

|RAW|17mm|ISO 200|
Po prostu Głogów.

niedziela, kwietnia 23, 2006

100krotki

100krotki z Verden :)

|1/1600|f4.0|ISO 200|40mm|

czwartek, kwietnia 20, 2006

Wystawa

Wszystkich zainteresowanych, albo tych którzy beda w pobliżu :) zapraszam na otwarcie wystawy - "Zielona Góra miasto - i ludzie", która odbędzie sie w Verden o godzinie 15:30. Zdjęcia będzie można również obejrzeć we wrześniu w Zielonej Górze.

Otwarcie wystawy - 15:30
I znów bedzie kilkudniowa przerwa.
Wszystkigo najlepszego Bobie :)

środa, kwietnia 19, 2006

Koniu

Na focie Koniu, po ścięciu włosów po łokcie, ja przeżyłem mniejszą metamorfozę :-P

|1/160|f8.0|34mm|ISO 400|
"Nie tylko ja się kaleczę" - rzekł Koniu.

wtorek, kwietnia 18, 2006

Korek

Niestety tylko jedno foto udało mi się uploadować. Od dzis na prosbe ogladajacych, fotografie sa wieksze. Po kliknieciu powiekszaja sie do około 842x575!

RAW!
Foto z trasy Poznań-Warszawa, wleczenie sie w 18 kilometrowym korku.

piątek, kwietnia 14, 2006

OX

Spaliłem zasilacz w kompie, ale jest juz nowy :)

|1/125|f8.0|17mm|ISO 400|Blenda|
Jako, iz wyjezdzam i nie bede (najprawdopodobniej) niczego uploadował przez najblizszych kilka dni, skladam wszystkim: Zdrowych i wesołych świąt, a przy okazji pięknej pogody i spokoju.
Wielkanoc 06'

środa, kwietnia 12, 2006

Susze

Blindmelon'owe susze :-P

|1/200|f4.0|20mm|ISO 400|
"Oryginalność to sztuka pamiętania rzeczy zasłyszanych, przy jednoczesnym zapominaniu, gdzie to słyszeliśmy." [Laurance Peter]

poniedziałek, kwietnia 10, 2006

Kiosk

Naruszenie prywatnosci nastapilo - po zrobieniu tej fotografii! - wykrzyczał własciciel piekarni.

|1/100|f11|40mm|ISO 400|
Za odwagę trzeba płacić. Strach jest za darmo.[...]

niedziela, kwietnia 09, 2006

Straszny dwor

Strrrraszny dwor.

|1/50|f20|19mm|ISO 100|
Cytat nie pasuje, ale wczoraj bylo o Anselu Adamsie, dzis ciag dalszy :)
"Wydaje mi się, że pojawiam się na czas w miejscach, gdzie Bóg daje znak, abym nacisnął spust migawki" [Ansel Adams]

sobota, kwietnia 08, 2006

Jasne

Polska Welna po lewej :)

|1/320|f22|17mm|ISO 100|
Kiedy nie wiesz, co kupić na ścianę, wybierz oprawiony czarno-biały fotogram autorstwa Ansela Adamsa. [Jackson Brown, Jr.]

piątek, kwietnia 07, 2006

Pieknie

Centrum miasta, zaraz obok Castoramy. Jest pieknie!

|1/60|f16|17mm|ISO 100|
Człowiek jest największym oszustem wobec samego siebie. [Agnieszka Chylińska]

czwartek, kwietnia 06, 2006

Mini

Mini Plac Bohaterów - Zielona Góra.

|1/250|f11|17mm|ISO 200|
W sumie tak odnośnie dzisiejszych zajęć:
"Lepiej nie mówić nic, niż mówić o niczym" [Tadeusz Kotarbiński]

środa, kwietnia 05, 2006

Oldboy

Wczoraj był Oldsql dzisiaj jest Oldboy

|1/250|f7.1|200mm|ISO 200|
"... halo. mi tu szaro. halo. szaro tu mi...
halo. mi tu szaro. halo. szaro tu mi...
Przyjedź... pójdźiemy do zoo... na słonie wieloryby,
gdzie rozwydrzone dzieci krzyczą...
i nie pal tyle tytoniu, nie wdychaj, jestem wrogiem nikotyny,
a zimą to szczególnie jestem wrogiem, ..."
[FISZ]

wtorek, kwietnia 04, 2006

Oldsql

Pewien Pan, jezdzacy "cabrio-syrenka", zlapany przez samochodowa szybe, podczas postoju w korku :)

|1/320|f7.1|20mm|ISO 200|

poniedziałek, kwietnia 03, 2006

niedziela, kwietnia 02, 2006

Reklama

Siedziba jednej z firm reklamowych :)

|1/320|f13|17mm|ISO 200|
"Wigilia jest zawsze wtedy, kiedy tego chcemy" ["EDI" 2002]

sobota, kwietnia 01, 2006

Podroznik

Podroz w nicość ...

|1/80|f4.0|40mm|ISO 400|
Foto z dzisiaj, gdyz dzis aparat (w pelni sprawny) wrócił z serwisu.

piątek, marca 31, 2006

A4-A0

SamStrach

|1/125|f10|18mm|ISO 100|
"Człowiek zawsze jest sam,
bo nawet kiedy się boi, to boisz się Ty [...]
To jest Twój strach i nikt tego za Ciebie nie poczuje"

Wg mnie najlepszy cytat z filmu "Tulipany" [2004].

czwartek, marca 30, 2006

Portfolio

Foto z porfolio (z bohomaz'a), do którego mam spory sentyment a to głównie dlatego, iz bylo to moje pierwsze powazniejsze podejscie do fotografii. Robione na Kodaku Academy 200 - bardzo tolerancyjny film :)

|Kodak Academy|ISO 200|
Kodak AcadeMy (200%)!

środa, marca 29, 2006

Młody

Młody

|1/30|f3,5|18mm|ISO 125|
Dzwonilem dzis na Żytnią do serwisu Canona i pytam czy aparat został już wysłany, gdyż miał być u mnie w poniedziałek, na co Pani odpowiedziała, iż jeszcze nie został naprawiony - SUPER!
Aparat na wczorajszej focie to Canon AE-1 PROGRAM :) Blindmelon w sumie trafił, bo od przodu od A-1 niewiele się różni.

wtorek, marca 28, 2006

Canon_szumi

QUIZ: - Jaki to aparat (Jajo nie moze brac udziału, bo wie)?

|f1.4|50mm|ISO 400|
Szumi mocno ;-)

poniedziałek, marca 27, 2006

Ciemno

Foto robione (chyba) Fomapanem 400, obiektyw - 50mm S.S.C. 1:1.4

|negatyw: fomapan 400|50mm|
Inne od tych, które mam na bohomaz'ie

niedziela, marca 26, 2006

sobota, marca 25, 2006

Boze Cialo

Boze Cialo w Radwanowie. Fotografii jest oczywiscie wiecej, ale wrzucam te ktore lubie)

"Nasze czasy"
|Exif-nie|chce|mi|sie|pisac|

"Oczekiwanie"
|Exif-nie|chce|mi|sie|pisac|

"Prosto"
|Exif-nie|chce|mi|sie|pisac|

PHOTO'S BY FREELANCER

piątek, marca 24, 2006

Cialo

Boze Cialo, jedno z fot wprowadzajacych do pewnego reportazu ...

|1/200|f9.0|18mm|ISO 100|
PHOTO BY FREELANCER

czwartek, marca 23, 2006

NieBOnie

Nie BO nie!

|1/125|f5.6|55mm|ISO 100|
Z dzisiejszych bzdurnych kserowek (130stron):
"Człowiek nie żyje i nie rozwija się w pustce, lecz w określonym świecie i dlatego pytanie o jakość człowieka jest nieodłącznie związane z pytaniem o jakość świata" (T. Tomaszewski)

wtorek, marca 21, 2006

otako

Otako - pierwsze proby z HAND MADE softoboxami.

|1/60|f4.5|31mm|ISO 100|Flash|
Dzis I Dzien Wiosny ... aparat mam miec z powrotem w poniedzialek :-|

ZakaZ

Zakaz wstępu do mnie!

|1/250|f10|18mm|ISO 100|
Zakaz od tyłu jest Zakaz.
Foto wykonane z HAND MADE konwerterem MADE BY ME!

poniedziałek, marca 20, 2006

niedziela, marca 19, 2006

Pustki

Pustki ...

|1sec|f3.5|18mm|ISO 200|
mnie ogarnely ...

sobota, marca 18, 2006

Kozaki

Wysylam 2 kozaków. Mam nadzieje, ze beda bardziej kozaccy ode mnie!

|1/160|f6.3|18mm|ISO 100|
Pozdro dla Hani, co wie, ale nie wszystko.

piątek, marca 17, 2006

Light

No i wyszło! Bo nie moglem uploadowac foty :)

|1/2sec|f7.1|18mm|ISO 200|
MAX'Agresorrrrrrr!

czwartek, marca 16, 2006

ANTY'zima

Akcja ANTY'zima - "Odgrzewam kotlety".

I couldn't find EXIF!
"Rzygam życiem" - widnieje na mym pulpicie :-(

środa, marca 15, 2006

Wiosennie

Foto z niedzieli. Zrobione przez szkło powiększające. Są to takie małe ozdoby do kwiatów.

|1/160|f4.0|40mm|ISO 200|

wtorek, marca 14, 2006

Smoq

[`][`][`][`][`][`][`][`][`][`] - dzis, a w zasadzie to już wczoraj - 10'ta rocznica śmierci Krzysztofa Kieślowskiego.

|1/100|f4.5|40mm|ISO 100|
"Biednemu zawsze wiatr w oczy", bo popsuło mi się body 300D w zwiazku z czym bede zmuszony wyslac je do serwisu, dlatego bede uploadował na bloga foty archiwalne.

poniedziałek, marca 13, 2006

Tanczac

"Tanczac w ciemnosciach"

|1/60|f4.0|17mm|ISO 400|Flash|
Kazdy kto bedzie mial okazje niech idzie na Możdżera - jest niesamowity na zywo!

niedziela, marca 12, 2006

PadA

No i pada wciaz ...

|1/1250|f4.0|17mm|ISO 400|
Dzis byly foty do PRL'filmu :) Pozdro!

sobota, marca 11, 2006

Jefferson

Z wczoraj na dzis w Jeffersonie. Po lewej ja, po prawej Basia.

|1/10|f4.0|17mm|ISO 800|
foto by Ziela!

"Mam draske [...] i rodzyny" - rzekl jeden z PUB'owiczów

piątek, marca 10, 2006

Uuuuu ...

... pogoda podla, nic nie wychodzi i foty wgrac nie moge.
Pozdro!

środa, marca 08, 2006

Dzien Kobiet

Wszystkim Paniom z okazji ich swieta skladam najlepsze zyczenia.

|1/200|f5.6|50mm|ISO 100|
negatyw

12mm

12mm!

|1/13|f4.0|12mm|ISO 400|
Pozdro 600!

niedziela, marca 05, 2006

Panorama_kosh

Moja pierwsza panorama.

|1/800|f11|19mm|ISO 200|
Kosh ponowny dzis!

piątek, marca 03, 2006

czwartek, marca 02, 2006

Mrówki

"Samotni - myślą o mrówkach." - z jakiego to filmu ???

|1/200|f9.0|40mm|ISO 400|