Wszystkich zainteresowanych, albo tych którzy beda w pobliżu :) zapraszam na otwarcie wystawy - "Zielona Góra miasto - i ludzie", która odbędzie sie w Verden o godzinie 15:30. Zdjęcia będzie można również obejrzeć we wrześniu w Zielonej Górze.
I znów bedzie kilkudniowa przerwa. Wszystkigo najlepszego Bobie :)
Niestety tylko jedno foto udało mi się uploadować. Od dzis na prosbe ogladajacych, fotografie sa wieksze. Po kliknieciu powiekszaja sie do około 842x575!
Foto z trasy Poznań-Warszawa, wleczenie sie w 18 kilometrowym korku.
Jako, iz wyjezdzam i nie bede (najprawdopodobniej) niczego uploadował przez najblizszych kilka dni, skladam wszystkim: Zdrowych i wesołych świąt, a przy okazji pięknej pogody i spokoju. Wielkanoc 06'
Cytat nie pasuje, ale wczoraj bylo o Anselu Adamsie, dzis ciag dalszy :) "Wydaje mi się, że pojawiam się na czas w miejscach, gdzie Bóg daje znak, abym nacisnął spust migawki" [Ansel Adams]
"... halo. mi tu szaro. halo. szaro tu mi... halo. mi tu szaro. halo. szaro tu mi... Przyjedź... pójdźiemy do zoo... na słonie wieloryby, gdzie rozwydrzone dzieci krzyczą... i nie pal tyle tytoniu, nie wdychaj, jestem wrogiem nikotyny, a zimą to szczególnie jestem wrogiem, ..." [FISZ]
"Człowiek zawsze jest sam, bo nawet kiedy się boi, to boisz się Ty [...] To jest Twój strach i nikt tego za Ciebie nie poczuje" Wg mnie najlepszy cytat z filmu "Tulipany" [2004].
Foto z porfolio (z bohomaz'a), do którego mam spory sentyment a to głównie dlatego, iz bylo to moje pierwsze powazniejsze podejscie do fotografii. Robione na Kodaku Academy 200 - bardzo tolerancyjny film :)
Dzwonilem dzis na Żytnią do serwisu Canona i pytam czy aparat został już wysłany, gdyż miał być u mnie w poniedziałek, na co Pani odpowiedziała, iż jeszcze nie został naprawiony - SUPER! Aparat na wczorajszej focie to Canon AE-1 PROGRAM :) Blindmelon w sumie trafił, bo od przodu od A-1 niewiele się różni.
Z dzisiejszych bzdurnych kserowek (130stron): "Człowiek nie żyje i nie rozwija się w pustce, lecz w określonym świecie i dlatego pytanie o jakość człowieka jest nieodłącznie związane z pytaniem o jakość świata" (T. Tomaszewski)
[`][`][`][`][`][`][`][`][`][`] - dzis, a w zasadzie to już wczoraj - 10'ta rocznica śmierci Krzysztofa Kieślowskiego.
"Biednemu zawsze wiatr w oczy", bo popsuło mi się body 300D w zwiazku z czym bede zmuszony wyslac je do serwisu, dlatego bede uploadował na bloga foty archiwalne.